PEUGEOT KULÜBÜ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PEUGEOT KULÜBÜ

Aslanların Buluşma Mekanı

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

2 posters

Araçlarımızın yakıt tüketimi?

yavuz
    yavuz
    Admin
    Admin

Araçlarımızın yakıt tüketimi? Empty Araçlarımızın yakıt tüketimi?

Mesaj  yavuz Çarş. Şub. 08, 2012 2:45 pm

Araçlarınızın yakıt tüketimi hakkında tavsiye görüş belirtebileceğiniz,sorunlarınızı paylaşıp cevap bulanileceğiniz bir bölüm. Gülümse

En son yavuz tarafından Cuma Şub. 10, 2012 4:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    OzGuR
    OzGuR
    Admin
    Admin

Araçlarımızın yakıt tüketimi? Empty Geri: Araçlarımızın yakıt tüketimi?

Mesaj  OzGuR Cuma Şub. 10, 2012 3:24 pm

son hesaplarımda 6,5lt/100 km (kar lastiği,soğuk hava ve şehir içi kulanımı göz önüne alarak) Çok mutlu
    yavuz
    yavuz
    Admin
    Admin

Mesaj  yavuz Cuma Şub. 10, 2012 4:43 pm

özgür demiş ki:son hesaplarımda 6,5lt/100 km (kar lastiği,soğuk hava ve şehir içi kulanımı göz önüne alarak) Çok mutlu

iyi sayılır abim.Ben bugünlerde hiç ölçmüyorum kar buz diye fazla çıkar diye. Laughing Laughing Laughing
    OzGuR
    OzGuR
    Admin
    Admin

Mesaj  OzGuR Paz Şub. 12, 2012 4:57 pm

yavuz demiş ki:
    özgür demiş ki:son hesaplarımda 6,5lt/100 km (kar lastiği,soğuk hava ve şehir içi kulanımı göz önüne alarak) Çok mutlu

iyi sayılır abim.Ben bugünlerde hiç ölçmüyorum kar buz diye fazla çıkar diye. Laughing Laughing Laughing

Hakikaten bu ara su gibi içiyor yahu kar kış cebimizi de vurdu Araçlarımızın yakıt tüketimi? 2788221432

En son Admin tarafından Salı Şub. 14, 2012 1:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    yavuz
    yavuz
    Admin
    Admin

Mesaj  yavuz Paz Şub. 12, 2012 4:58 pm

özgür demiş ki:
    yavuz demiş ki:

Hakikaten bu ara su gibi içiyor yahu kar kış cebimizi de vurdu Araçlarımızın yakıt tüketimi? 2788221432

affetmez abi kar kış dedinmi araba yakıta veriyor kendini. Laughing Laughing

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 7:47 am